Shkop per Selfie me Bluetooth dhe Tripod

  EBL0090

  3 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Shkop per Selfie me Bluetooth dhe Tripod

  Shkopi me i mire per realizimin e selfie-ve tuaja me bluetooth dhe bisht metalik dhe te qendrueshem

  Me gjatesi rreth 18cm, per ta marre lehtesisht kudo me vete ndersa zgjatimi qe shkon deri ne 83cm

  Pjesa ku vendoset telefoni mban smartphone me gjatesi me pak se 7cm

  Me nje rrotullim rreth 270° qe ju lejon te fotografoni ne distancen e duhur dhe ne kendin perfekt

  Nje ide mjaft e mire dhurate per ata qe udhetojne shume dhe jane te apasionuar pas fotografive ne grup apo ne natyre

  • Specifikimet
  • Permasa: 18 cm
  • Pesha: 2.2 gr