Shkop per Selfie per Smartphone/Tablet me Bluetooth ALT-2

19732

1 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Shkop per Selfie per Smartphone/Tablet me Bluetooth model ALT-2

Mund te mbaje telefon apo tablet deri ne 4kg.Gjatesia nga 190-840 mm

Materiali alumin dhe nje pjese plastike 

Kapaciteti i baterise 45 mAh

Koha e karikimit eshte 1 ore ndersa standby 100ore

Permasa 190-840 mm
Kapaciteti (mAh) 45mAh

Më shumë informacion

Shkop per Selfie per Smartphone/Tablet me Bluetooth model ALT-2

Mund te mbaje telefon apo tablet deri ne 4kg.Gjatesia nga 190-840 mm

Materiali alumin dhe nje pjese plastike 

Kapaciteti i baterise 45 mAh

Koha e karikimit eshte 1 ore ndersa standby 100ore

Fleta e të dhënave

Permasa 190-840 mm
Kapaciteti (mAh) 45mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: