Shkop Selfie me Fishe Jack Blue

19805

490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Shkop Selfie me Fishe Jack Blue

Shkrepeni foton tuaj kudo ku ju jeni.

Gjatesia minimale 22 cm, Gjatesia maksimale 106.5 cm

Lidhet me Telefonat Apple ose Android

Lidhet nepermjet fishe Jack 3.5mm

Shkopi i selfie eshte i disponueshem ne kate ngjyra: bojeqelli, jeshile, blu dhe te bardhe.

Më shumë informacion

Shkop Selfie me Fishe Jack Blue

Shkrepeni foton tuaj kudo ku ju jeni.

Gjatesia minimale 22 cm, Gjatesia maksimale 106.5 cm

Lidhet me Telefonat Apple ose Android

Lidhet nepermjet fishe Jack 3.5mm

Shkopi i selfie eshte i disponueshem ne kate ngjyra: bojeqelli, jeshile, blu dhe te bardhe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: