Smart Powerbank WK Design 5000mAh + MicroSD Reader

Shëno vlerësimin tënd

Smart Powerbank WK Design 5000mAh + MicroSD Reader

Smart Powerbank WK Design 5000mAh + MicroSD Reader

  • Garanci ne cilesi

KZ0229

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Smart Powerbank WK Design 5000mAh + MicroSD Reader

Nje bateri e jashteme e dizenjuar nga WKme kapacitet 5000MaH vjen se bashku me nje karte memorie te lexueshme mikro SD.

Ne boten e teknologjise kaq te zhvilluar ne te cilen jetojme nuk eshte e veshtire te gjesh nje karikues te jashtem per telefonin tuaj por nese jeni i dashuruar pas dizajnit te nje produkti dhe cilesise se larte WK Design eshte zgjedhja e duhur.

Karikon telefonin e cdolloj platforme full per 3 ore. Lidhet vetem me nje pajisje njeheresh. Suporton karta memorie micro SD mbi 128 GB.Bateria karikohet nepermjet fishes Micro USB

  • Specifikimet
  • Marka: WK Design
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Permasa: 57 x 151 x 10 mm
  • Pesha: 151 grame
  • Lloji i kartes: Karte Micro SD
  • Kapaciteti (mAh): 5000 mAh
  • Tipi i Kartes: Micro SD/TF
  • Tipi i Baterise: Bateri e Rikarikueshme