Smartphone i markes Doogge, modeli Mix Lite.

Me dy karta 1 Micro SIM card + 1 Nano SIM card

Operon me sistemin Android 7.0 dhe suporton rrjetin 2G/3G/4G.

Ekrani eshte 5.2'', Capacitive, IPS. Me rezolucion 1280 x 720 (HD 720).

Me kamera ballore 8.0 MP dhe kamera e pasme 13.0MP.

Memoria e telefonit eshte 16 GB.

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 5.2''
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3080mAh
Permasat (cm) 13.00 x 7.00 x 1.00 cm
Rekomandim Home Po
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Doogge, modeli Mix Lite.

Me dy karta 1 Micro SIM card + 1 Nano SIM card

Operon me sistemin Android 7.0 dhe suporton rrjetin 2G/3G/4G.

Ekrani eshte 5.2'', Capacitive, IPS. Me rezolucion 1280 x 720 (HD 720).

Me kamera ballore 8.0 MP dhe kamera e pasme 13.0MP.

Memoria e telefonit eshte 16 GB.

Fleta e të dhënave

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 5.2''
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3080mAh
Permasat (cm) 13.00 x 7.00 x 1.00 cm
Rekomandim Home Po

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: