Smartphone i markes Doogge, modeli Mix.

Me dy karta 1 Micro SIM card + 1 Nano SIM card

Operon me sistemin Android 7.0 dhe suporton rrjetin 2G/3G/4G.

Ekrani eshte 5.5''. Me rezolucion 1280 x 720 (HD 720) HD AMOLED.

Me kamera ballore 5.0 MP dhe kamera e pasme 16.0MP + 8MP.

Memoria e telefonit eshte 64 GB.

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 5.5''
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 64 GB
RAM 4 GB
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 16 MP, Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3380mAh
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Doogge, modeli Mix.

Me dy karta 1 Micro SIM card + 1 Nano SIM card

Operon me sistemin Android 7.0 dhe suporton rrjetin 2G/3G/4G.

Ekrani eshte 5.5''. Me rezolucion 1280 x 720 (HD 720) HD AMOLED.

Me kamera ballore 5.0 MP dhe kamera e pasme 16.0MP + 8MP.

Memoria e telefonit eshte 64 GB.

Fleta e të dhënave

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 5.5''
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 64 GB
RAM 4 GB
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 16 MP, Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3380mAh

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë