Smartphone i markes Doogee modeli X53

Me nje strukture totalisht metalike dhe shume fine Doogee vjen tek ju me ngjyre te zeze

Me kamera kryesore dual rear 5MP+ 5MP dhe selfie 2MP Flash LED 

Rezolucioni i kameras 2592x1944 pixel, 1280x720pixel

Ekran me madhesi 5.3". Sistemi operativ Android 7.0

Me RAM 1GB dhe ROM 16GB, suporton karte memorie mbi 64GB

Kapaciteti i baterise 2200 mAh. Suporton rrjetin 2G/3G/Wifi

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU ARM Cortex-A7
Shpejtesia e Procesorit 1300Mhz
Kamera Kryesore 5MP+5MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 2200 mAh
ROM 16GB
Madhesia e Ekranit 5.3"
Networking 2G/3G
Permasat (cm) 146.3*69.8*8.6 mm
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Doogee modeli X53

Me nje strukture totalisht metalike dhe shume fine Doogee vjen tek ju me ngjyre te zeze

Me kamera kryesore dual rear 5MP+ 5MP dhe selfie 2MP Flash LED 

Rezolucioni i kameras 2592x1944 pixel, 1280x720pixel

Ekran me madhesi 5.3". Sistemi operativ Android 7.0

Me RAM 1GB dhe ROM 16GB, suporton karte memorie mbi 64GB

Kapaciteti i baterise 2200 mAh. Suporton rrjetin 2G/3G/Wifi

Fleta e të dhënave

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU ARM Cortex-A7
Shpejtesia e Procesorit 1300Mhz
Kamera Kryesore 5MP+5MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 2200 mAh
ROM 16GB
Madhesia e Ekranit 5.3"
Networking 2G/3G
Permasat (cm) 146.3*69.8*8.6 mm

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë