Doogee X60L

23920

Doogee

Smartphone i markes Doogee modeli X60 L

Me nje strukture shume fine, nje kombinim shume i mire i metalit me plastiken

Ekran me madhesi 5.5 inch dhe rezolucion 640 x 1280 pixel.IPS Display (Format ekrani 18:9)

Memoria RAM 2GB, ndersa ROM 16GB,  suporton karte memorie MicroSD/MicroSDHC/MicroSDXC deri ne 64GB

Me kamera kryesore 13MP+8MP dhe selfie 8MP Flash LED 

Rezolucioni i kameras 4160x3120 pixel, 1280x720 pixel

Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0. Me opsionin Fingerprint

Procesor Quad Core 1.25GHz ARM Cortex-A53

Kapaciteti i baterise 3300 mAh.5V/1A

Suporton rrjetin 2G/3G/4G Wifi/Bluetooth 4.0. Micro USB 2.0

Te perfshira ne paketim: 1 x Smartphone/ 1 x Karikues (5V/1A)/1 x Fishe USB

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Rezolucioni 640 x 1280
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU MTK6737V/1.3G/4 nuclear
Shpejtesia e Procesorit 1250 MHz
Kamera Kryesore 13.0MP + 8.0MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3300mAh / 5V1A
Madhesia e Ekranit 5.5''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super Amoled
Bestseller 1
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Doogee modeli X60 L

Me nje strukture shume fine, nje kombinim shume i mire i metalit me plastiken

Ekran me madhesi 5.5 inch dhe rezolucion 640 x 1280 pixel.IPS Display (Format ekrani 18:9)

Memoria RAM 2GB, ndersa ROM 16GB,  suporton karte memorie MicroSD/MicroSDHC/MicroSDXC deri ne 64GB

Me kamera kryesore 13MP+8MP dhe selfie 8MP Flash LED 

Rezolucioni i kameras 4160x3120 pixel, 1280x720 pixel

Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0. Me opsionin Fingerprint

Procesor Quad Core 1.25GHz ARM Cortex-A53

Kapaciteti i baterise 3300 mAh.5V/1A

Suporton rrjetin 2G/3G/4G Wifi/Bluetooth 4.0. Micro USB 2.0

Te perfshira ne paketim: 1 x Smartphone/ 1 x Karikues (5V/1A)/1 x Fishe USB

Fleta e të dhënave

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Rezolucioni 640 x 1280
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU MTK6737V/1.3G/4 nuclear
Shpejtesia e Procesorit 1250 MHz
Kamera Kryesore 13.0MP + 8.0MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3300mAh / 5V1A
Madhesia e Ekranit 5.5''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super Amoled
Bestseller 1

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë