Huawei Honor 8

26254

Huawei

Smartphone i markes Huawei modeli Honor 8

Me dy karta sim Nano, ekrani me madhesi 5,2"

Ka memorie 32 GB dhe 4 GB RAM

Telefoni vjen ne dy ngjyra te ndryshme blu dhe te bardhe

Kamera kryesore ka madhesi 12MP dhe selfie 8MP

Suporton kartes micro SD per me teper hapesire

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3000mAh
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 5,2"
Teknologjia e Ekranit LTPS
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Huawei modeli Honor 8

Me dy karta sim Nano, ekrani me madhesi 5,2"

Ka memorie 32 GB dhe 4 GB RAM

Telefoni vjen ne dy ngjyra te ndryshme blu dhe te bardhe

Kamera kryesore ka madhesi 12MP dhe selfie 8MP

Suporton kartes micro SD per me teper hapesire

Fleta e të dhënave

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3000mAh
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 5,2"
Teknologjia e Ekranit LTPS

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë