Huawei Mate 10 LITE

26295

Huawei

Smartphone i markes Huawei modeli Mate 10 LITE

Me madhesi ekrani 5.9". Versioni hybrid me dy karta sim Nano

Kamera kryesore e telefonit jane dual Camera me rezolucion 16MP + 2Mp dhe 13MP + 2MP

64GB memorie e brendshme dhe 4GB RAM, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0 (Nougat)

Kapaciteti i baterise Li-Ion 3340 mAh

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 1080x2160
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit 4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53
Kamera Kryesore 16MP + 2MP
Kamera Ballore 13MP + 2MP
Kapaciteti i Baterise 3340 mAh
Madhesia e Ekranit 5.9''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Memoria e Telefonit 64GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Huawei modeli Mate 10 LITE

Me madhesi ekrani 5.9". Versioni hybrid me dy karta sim Nano

Kamera kryesore e telefonit jane dual Camera me rezolucion 16MP + 2Mp dhe 13MP + 2MP

64GB memorie e brendshme dhe 4GB RAM, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0 (Nougat)

Kapaciteti i baterise Li-Ion 3340 mAh

Fleta e të dhënave

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 1080x2160
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit 4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53
Kamera Kryesore 16MP + 2MP
Kamera Ballore 13MP + 2MP
Kapaciteti i Baterise 3340 mAh
Madhesia e Ekranit 5.9''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Memoria e Telefonit 64GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë