iPhone 7 32GB Silver (I perdorur)

21891

62 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Iphone 7 me kapacitet 32GB plus nje karikues

I lançuar ne shtator te 2016 ky smartphone eshte i perdorur por ne gjendje shume te mire

Operon me sistemin iOS dhe procesor quad-core. RAM  2GB

Me ekran 4.7" dhe rezolucion 750 x 1334 pixels

Kamera 12 megapixel duo, ndersa ballorja 7 megapixel

Mban deri ne 14 ore bateri kohe bisede me kapacitet 1960 mAh

+

Karikues shume cilesor per iPhone 7, prodhuar nga fabrike a autorizuar Apple

 Per iPhone 7 dhe 7+ por gjithashtu karikon dhe serite e iPhone 5 dhe 6

Adaptor Europian + fishe . Input prej 100-240V ndersa Output 5V 1A

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Permasa e Ekranit (inch) 4.7"
Sistemi Operativ iOS
Memoria e Telefonit 32 GB

Më shumë informacion

Iphone 7 me kapacitet 32GB plus nje karikues

I lançuar ne shtator te 2016 ky smartphone eshte i perdorur por ne gjendje shume te mire

Operon me sistemin iOS dhe procesor quad-core. RAM  2GB

Me ekran 4.7" dhe rezolucion 750 x 1334 pixels

Kamera 12 megapixel duo, ndersa ballorja 7 megapixel

Mban deri ne 14 ore bateri kohe bisede me kapacitet 1960 mAh

+

Karikues shume cilesor per iPhone 7, prodhuar nga fabrike a autorizuar Apple

 Per iPhone 7 dhe 7+ por gjithashtu karikon dhe serite e iPhone 5 dhe 6

Adaptor Europian + fishe . Input prej 100-240V ndersa Output 5V 1A

Fleta e të dhënave

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Permasa e Ekranit (inch) 4.7"
Sistemi Operativ iOS
Memoria e Telefonit 32 GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: