iPhone 8 64GB I Perdorur (+ Karikues)

25225

Apple

Iphone 8 me kapacitet 64GB

I perdorur por ne gjendje shume te mire

Madhesia e ekranit 4.7", teknologjia IPS

Me kamera kryesore 12MP ndersa ballore 7MP

Touch ID qe ju lejon ta hapni telefonin tuaj me shenjen e gishtit

Bateri me kapacitet 1821mAh, kohe bisede mbi 14 ore (3G), muzike mbi 40 ore

Telefoni vjen bashke me karikuesin

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Rezolucioni 750x1334
Sistemi Operativ iOS 11.3
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Hexa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.7GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore 7 MP
Kapaciteti i Baterise 1821 mAh
Madhesia e Ekranit 4.7''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 64 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Iphone 8 me kapacitet 64GB

I perdorur por ne gjendje shume te mire

Madhesia e ekranit 4.7", teknologjia IPS

Me kamera kryesore 12MP ndersa ballore 7MP

Touch ID qe ju lejon ta hapni telefonin tuaj me shenjen e gishtit

Bateri me kapacitet 1821mAh, kohe bisede mbi 14 ore (3G), muzike mbi 40 ore

Telefoni vjen bashke me karikuesin

Fleta e të dhënave

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Rezolucioni 750x1334
Sistemi Operativ iOS 11.3
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Hexa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.7GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore 7 MP
Kapaciteti i Baterise 1821 mAh
Madhesia e Ekranit 4.7''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 64 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë