Samsung Galaxy A6 2018. Garancia 2 vjet

Me dy karta Sim Nano. Madhesia e ekranit 5.6'' Super Amoled me rezolucion 720 x 1480 pixel

Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.0 Oreo. Porcesori Octa Core me shpejtesi 1.6GHZ

Memoria e brendshme eshte 32GB dhe RAM 3GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 16MP ndersa dytesorja 16MP

Per foto dhe video sa me te bukura dhe cilesore

Kapaciteti i baterise 3000 mAh

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 8.0 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 3 GB
Procesori CPU Octa-Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 16 MP
Kamera Ballore 16 MP
Kapaciteti i Baterise 3000 mAh
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Samsung Galaxy A6 2018. Garancia 2 vjet

Me dy karta Sim Nano. Madhesia e ekranit 5.6'' Super Amoled me rezolucion 720 x 1480 pixel

Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.0 Oreo. Porcesori Octa Core me shpejtesi 1.6GHZ

Memoria e brendshme eshte 32GB dhe RAM 3GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 16MP ndersa dytesorja 16MP

Per foto dhe video sa me te bukura dhe cilesore

Kapaciteti i baterise 3000 mAh

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 8.0 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 3 GB
Procesori CPU Octa-Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 16 MP
Kamera Ballore 16 MP
Kapaciteti i Baterise 3000 mAh

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë