Samsung Galaxy A9 DS

30996

Samsung

Smartphone Samsung Galaxy A9 i lancuar ne Tetor 2018 

Telefoni ka dy karte sim te tipit Nano. Me madhesi ekrani 6.3" Super AMOLED touchscreen me rezolucion 1080 x 2220 pixels

Operon me sistemin operativ Android 8.0 (Oreo). Procesor Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260 ) 

Memorie 128 GB dhe RAM 6 GB, ka vend per microSD, mbi 512 GB 

 Kamera kryesore eshte e perbere nga kater kamera  24 MP, 8 MP , 10 MP ,5 MP ndersa selfie 24 MP 

Kapaciteti i baterise 3800 mAh

Opsione te tjera: fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass etj

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 1080 x 2220
Sistemi Operativ Android 8.0 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 6 GB
Procesori CPU Octa-core
Kamera Kryesore Four (24MP, 8MP, 10MP, 5MP)
Kamera Ballore 24MP
Kapaciteti i Baterise 3800 mAh
Madhesia e Ekranit 6.3''
Networking 2G/3G/4G, WiFi
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 128 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone Samsung Galaxy A9 i lancuar ne Tetor 2018 

Telefoni ka dy karte sim te tipit Nano. Me madhesi ekrani 6.3" Super AMOLED touchscreen me rezolucion 1080 x 2220 pixels

Operon me sistemin operativ Android 8.0 (Oreo). Procesor Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260 ) 

Memorie 128 GB dhe RAM 6 GB, ka vend per microSD, mbi 512 GB 

 Kamera kryesore eshte e perbere nga kater kamera  24 MP, 8 MP , 10 MP ,5 MP ndersa selfie 24 MP 

Kapaciteti i baterise 3800 mAh

Opsione te tjera: fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass etj

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 1080 x 2220
Sistemi Operativ Android 8.0 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 6 GB
Procesori CPU Octa-core
Kamera Kryesore Four (24MP, 8MP, 10MP, 5MP)
Kamera Ballore 24MP
Kapaciteti i Baterise 3800 mAh
Madhesia e Ekranit 6.3''
Networking 2G/3G/4G, WiFi
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 128 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë