Samsung Galaxy J4+ (2018)

28202

Samsung

4

Ne shtator te 2018-es Samsung hodhi ne treg modelin me te ri Samsung J4 Plus 

Smartphone Samsung modeli J4 plus (2018). Garancia 2 vjet

Ekran me madhesi 6.0" IPS LCD touchscreen me rozulicion 720x1280

Kamera kryesore 13MP ndersa selfie 5MP me flash LED edhe te kamera para.

Memoria 32GB dhe 2 GB RAM. Pranon karte memorie micro SD deri ne 512 GB ne nje porte te dedikuar

Procesori QuadCore 1.4GHz Cortex-A53. Operon me sistemin operativ Android 8.1 (Oreo)

Bateri 3300mAh 

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 8.1 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Madhesia e Ekranit 6''
Memoria e Telefonit 32 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Ne shtator te 2018-es Samsung hodhi ne treg modelin me te ri Samsung J4 Plus 

Smartphone Samsung modeli J4 plus (2018). Garancia 2 vjet

Ekran me madhesi 6.0" IPS LCD touchscreen me rozulicion 720x1280

Kamera kryesore 13MP ndersa selfie 5MP me flash LED edhe te kamera para.

Memoria 32GB dhe 2 GB RAM. Pranon karte memorie micro SD deri ne 512 GB ne nje porte te dedikuar

Procesori QuadCore 1.4GHz Cortex-A53. Operon me sistemin operativ Android 8.1 (Oreo)

Bateri 3300mAh 

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 8.1 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Madhesia e Ekranit 6''
Memoria e Telefonit 32 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë