Samsung Galaxy J5 (2017) Dual Sim

26964

Samsung

Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy J5 (2017)

Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0 (Nougat)

Ka ekran me madhesi 5.2". Dy karta sim Nano

Memoria e brendshme eshte 16GB dhe RAM 2GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 13MP dhe selfie 13MP per foto sa me cilesore dhe te qarta

Kapaciteti i baterise 3000 mAh

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 720x1280
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 13 MP
Kapaciteti i Baterise 3000 mAh
Madhesia e Ekranit 5.2''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 16 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy J5 (2017)

Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0 (Nougat)

Ka ekran me madhesi 5.2". Dy karta sim Nano

Memoria e brendshme eshte 16GB dhe RAM 2GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 13MP dhe selfie 13MP per foto sa me cilesore dhe te qarta

Kapaciteti i baterise 3000 mAh

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 720x1280
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 13 MP
Kapaciteti i Baterise 3000 mAh
Madhesia e Ekranit 5.2''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 16 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë