Samsung Galaxy J6 (2018) Dual Sim

26953

Samsung

Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy J6 (2018)

Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.0 (Oreo)

Ka ekran me madhesi 5.6". Dy karta sim Nano

Memoria e brendshme eshte 32GB dhe RAM 3GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 13MP dhe selfie 8MP

Kapaciteti i baterise 3000 mAh

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 720x1480
Sistemi Operativ Android 8.0 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3000 mAh
Madhesia e Ekranit 5.6''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 32 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy J6 (2018)

Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.0 (Oreo)

Ka ekran me madhesi 5.6". Dy karta sim Nano

Memoria e brendshme eshte 32GB dhe RAM 3GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 13MP dhe selfie 8MP

Kapaciteti i baterise 3000 mAh

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 720x1480
Sistemi Operativ Android 8.0 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 3000 mAh
Madhesia e Ekranit 5.6''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 32 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë