Samsung Galaxy S4 16GB (I perdorur)

21629

12 490 Lekë

12 990 Lekë

Add to wishlist

Telefon Samsung Galaxy S4 dhe karikues

Produkt vitrine, ne gjendje perfekte, pa asnje shenje perdorimi

Telefoni ka nje kapacitet memorie 16GB, me ngjyre te bardhe

Telefoni eshte aparat vitrine dhe vjen tek ju ne qese

Ekran 5.0" me rezolucion 1080 x 1920 pixels, tipi Amoled

Mbrojtje Corning Gorilla Glass 3

Sistem Operativ Android 4.2.2 (Jelly Bean), upgradable to 5.0.1 (Lollipop)

Procesor Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A15 & 4x1.2 GHz Cortex-A7

RAM 2GB. Memroja e brendshme 16GB (e zgjerueshme +64GB me karte memorie)

Kamera 13MP me flesh LED dhe 2MP

Kapaciteti i baterise 2600mAh

Kohe bisede deri ne 17 ore rresht

Muzike deri ne 62 ore rresht

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
CPU Procesor Octa-core
Networking 3G+
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Telefon Samsung Galaxy S4 dhe karikues

Produkt vitrine, ne gjendje perfekte, pa asnje shenje perdorimi

Telefoni ka nje kapacitet memorie 16GB, me ngjyre te bardhe

Telefoni eshte aparat vitrine dhe vjen tek ju ne qese

Ekran 5.0" me rezolucion 1080 x 1920 pixels, tipi Amoled

Mbrojtje Corning Gorilla Glass 3

Sistem Operativ Android 4.2.2 (Jelly Bean), upgradable to 5.0.1 (Lollipop)

Procesor Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A15 & 4x1.2 GHz Cortex-A7

RAM 2GB. Memroja e brendshme 16GB (e zgjerueshme +64GB me karte memorie)

Kamera 13MP me flesh LED dhe 2MP

Kapaciteti i baterise 2600mAh

Kohe bisede deri ne 17 ore rresht

Muzike deri ne 62 ore rresht

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
CPU Procesor Octa-core
Networking 3G+

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<