Samsung J7 V 2017 (I Perdorur)

22778

Samsung

Samsung modeli J7 V viti 2017 

Produkt i perdorur ne gjendje shuem te mire.

Ekran me madhesi 5.5" IPS LCD touchscreen me rozulicion 720x1280

Kamera kryesore 9MP ndersa selfie 5MP, LED flash

Memoria 16GB dhe 2 GB RAM. Pranon karte memorie  micro SD deri ne 256 GB ne nje porte te dedikuar

Procesori OctaCore 2.2GHz Cortex-A53. Operon me sistemin operativ Android 7.0.1 (Nougat)

Bateri 3300mAh per perdorim ditor me 1 karikim te plote

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 5.5"
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3300 mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Samsung modeli J7 V viti 2017 

Produkt i perdorur ne gjendje shuem te mire.

Ekran me madhesi 5.5" IPS LCD touchscreen me rozulicion 720x1280

Kamera kryesore 9MP ndersa selfie 5MP, LED flash

Memoria 16GB dhe 2 GB RAM. Pranon karte memorie  micro SD deri ne 256 GB ne nje porte te dedikuar

Procesori OctaCore 2.2GHz Cortex-A53. Operon me sistemin operativ Android 7.0.1 (Nougat)

Bateri 3300mAh per perdorim ditor me 1 karikim te plote

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 5.5"
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3300 mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë