Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy S4

Telefoni operon me sistemin operativ Android 4.2.2 (Jelly Bean)

Ka ekran me madhesi 5.0". Suporton nje karte SIM Micro

Memoria e brendshme eshte 16GB dhe RAM 2GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 64GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 13MP dhe selfie 2MP per foto sa me te qarta

Kapaciteti i baterise 2600 mAh

Telefoni eshte i perdorur por ne nje gjendje shume te mire

Vjen se bashku me karikuesin

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 1.9 GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Madhesia e Ekranit 5.0''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 16 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy S4

Telefoni operon me sistemin operativ Android 4.2.2 (Jelly Bean)

Ka ekran me madhesi 5.0". Suporton nje karte SIM Micro

Memoria e brendshme eshte 16GB dhe RAM 2GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 64GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 13MP dhe selfie 2MP per foto sa me te qarta

Kapaciteti i baterise 2600 mAh

Telefoni eshte i perdorur por ne nje gjendje shume te mire

Vjen se bashku me karikuesin

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 1.9 GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Madhesia e Ekranit 5.0''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 16 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë