Samsung S7 32GB ( i Perdorur )

23690

Samsung

Samsung S7 i perdorur ne gjendje shume te mire

Rezistent ndaj ujit deri ne 30 minuta

Me memorie te brendshme 32 GB ndersa Ram 4 GB

Ekran me madhesi 5.1inch SUPER AMOLED me nje trup qe pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj

Procesor Quad core me shpejtesi 2.2GHz

Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12MGPixel dhe Front Selfie 5MGPixel

Sistem operativ Android 6.0 Marshmallow me 1 karte SIM nano

Suporton teknologjine 4G LTE, ju lejon ta shperndani internetin tuaj edhe ne paisje te tjera

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3000mAh
Madhesia e Ekranit 5.1"
Rezolucioni 1440 x 2560
Networking 4G LTE
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED HD
Memoria e Telefonit 32 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Samsung S7 i perdorur ne gjendje shume te mire

Rezistent ndaj ujit deri ne 30 minuta

Me memorie te brendshme 32 GB ndersa Ram 4 GB

Ekran me madhesi 5.1inch SUPER AMOLED me nje trup qe pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj

Procesor Quad core me shpejtesi 2.2GHz

Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12MGPixel dhe Front Selfie 5MGPixel

Sistem operativ Android 6.0 Marshmallow me 1 karte SIM nano

Suporton teknologjine 4G LTE, ju lejon ta shperndani internetin tuaj edhe ne paisje te tjera

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3000mAh
Madhesia e Ekranit 5.1"
Rezolucioni 1440 x 2560
Networking 4G LTE
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED HD
Memoria e Telefonit 32 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë