Samsung Galaxy S7 Edge Verizone I perdorur

Me madhesi ekrani 5.5" dual edge Super AMOLED

Rezolucioni 2560 x 1440 (Quad HD)

Me memorie te brendshme 32GB + 4GB RAM suporton karte memorie micro SD mbi 256GB

Kamera kryesore 12PM dhe selfie 5PM, per foto dhe video me cilesi shume te mire 

Operon me sistemin operativ Android 6.0 Marshmallow

Lidhje Wifi, bluetooth, Aux 3.5mm

Procesori 2.3GHz + 1.6GHz Exynos 8890 octa core dhe 4GB RAM mundesojne shpejtesi ne perdorimin e telefonit ne internet dhe jo vetem

Mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Rezolucioni 14420 x 2560
Sistemi Operativ Android 6.0
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 4 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3600mAH
Madhesia e Ekranit 5.5''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit AMOLED
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Samsung Galaxy S7 Edge Verizone I perdorur

Me madhesi ekrani 5.5" dual edge Super AMOLED

Rezolucioni 2560 x 1440 (Quad HD)

Me memorie te brendshme 32GB + 4GB RAM suporton karte memorie micro SD mbi 256GB

Kamera kryesore 12PM dhe selfie 5PM, per foto dhe video me cilesi shume te mire 

Operon me sistemin operativ Android 6.0 Marshmallow

Lidhje Wifi, bluetooth, Aux 3.5mm

Procesori 2.3GHz + 1.6GHz Exynos 8890 octa core dhe 4GB RAM mundesojne shpejtesi ne perdorimin e telefonit ne internet dhe jo vetem

Mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Rezolucioni 14420 x 2560
Sistemi Operativ Android 6.0
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 4 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 3600mAH
Madhesia e Ekranit 5.5''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit AMOLED

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë