Smartphone i markes Xiaomi modeli Note 4X 3/16

Me madhesi ekrani 5.5"  touchscreen 72% NTSC

Rezolucion 1080×1920 pixels

CPU: Snapdragon 625 Octa-core, deri ne 2.0 Ghz

Me sistem operimi Android OS MIUI V8

Telefoni ka memorie 16GB dhe RAM 3GB

Vend per karte memorie TF mbi 128 GB

Kamera ballore 5.0MP, ndersa kamera kryesore 13MP f/2.2, 1080p/720p me Autofocus, LED flash

Opsione te tjera Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, bluetooth etj

Kapaciteti i baterise 4100 mAh

Marka Xiaomi
Garancia 3 muaj
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Karta SIM 2 karta SIM
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4100mAh
Madhesia e Ekranit 5.5"
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit CSTN
Memoria e Telefonit 16 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Xiaomi modeli Note 4X 3/16

Me madhesi ekrani 5.5"  touchscreen 72% NTSC

Rezolucion 1080×1920 pixels

CPU: Snapdragon 625 Octa-core, deri ne 2.0 Ghz

Me sistem operimi Android OS MIUI V8

Telefoni ka memorie 16GB dhe RAM 3GB

Vend per karte memorie TF mbi 128 GB

Kamera ballore 5.0MP, ndersa kamera kryesore 13MP f/2.2, 1080p/720p me Autofocus, LED flash

Opsione te tjera Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, bluetooth etj

Kapaciteti i baterise 4100 mAh

Fleta e të dhënave

Marka Xiaomi
Garancia 3 muaj
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Karta SIM 2 karta SIM
RAM RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4100mAh
Madhesia e Ekranit 5.5"
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit CSTN
Memoria e Telefonit 16 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë