Smartphone i markes Xiaomi Redmi modeli 4X

Me madhesi ekrani 5.0" IPS LCD touchscreen

Rezolucion 720×1280 pixels, Rezolucioni i videos 1080P@30FPS.

CPU: Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53

Me sistem operimi Android OS, v6.0.1 Marshmallow

Telefoni ka memorie 32GB dhe RAM 3GB

Vend per karte memorie microSD mbi 128 GB

Kamera kryesore 13MP me Autofocus, LED flash, ndersa kamera selfie 5MP f/2.2, 1080p

Opsione te tjera Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, bluetooth v4.2, A2DP, LE/GPS/ FM radio/USB micro, FM radio

Sensor Fingerprint.Bateria e palevishme Li-Po 4100mAh

Marka Xiaomi
Garancia 3 muaj
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 1 karte SIM
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4100mAh
RAM 3GB
Madhesia e Ekranit 5"
Rezolucioni 720×1280 pixels
Networking 2G/3G/4G, WiFi
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 32 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Xiaomi Redmi modeli 4X

Me madhesi ekrani 5.0" IPS LCD touchscreen

Rezolucion 720×1280 pixels, Rezolucioni i videos 1080P@30FPS.

CPU: Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53

Me sistem operimi Android OS, v6.0.1 Marshmallow

Telefoni ka memorie 32GB dhe RAM 3GB

Vend per karte memorie microSD mbi 128 GB

Kamera kryesore 13MP me Autofocus, LED flash, ndersa kamera selfie 5MP f/2.2, 1080p

Opsione te tjera Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, bluetooth v4.2, A2DP, LE/GPS/ FM radio/USB micro, FM radio

Sensor Fingerprint.Bateria e palevishme Li-Po 4100mAh

Fleta e të dhënave

Marka Xiaomi
Garancia 3 muaj
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 1 karte SIM
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4100mAh
RAM 3GB
Madhesia e Ekranit 5"
Rezolucioni 720×1280 pixels
Networking 2G/3G/4G, WiFi
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 32 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë