Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB

26302

Xiaomi

Smartphone i markes Xiaomi modeli Redmi Note 4

Me madhesi ekrani 5.5". Dy karta sim Nano

Kamera kryesore e telefonit eshte 13MP edhe selfie 5MP

64GB memorie e brendshme dhe 4GB RAM, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Telefoni operon me sistemin operativ Android 6.0 (Marshmallow)

Kapaciteti i baterise 4100 mAh

Marka Xiaomi
Garancia 1 vit
Rezolucioni 1080x1920
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4100 mAh
Madhesia e Ekranit 5.5''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Memoria e Telefonit 64GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Xiaomi modeli Redmi Note 4

Me madhesi ekrani 5.5". Dy karta sim Nano

Kamera kryesore e telefonit eshte 13MP edhe selfie 5MP

64GB memorie e brendshme dhe 4GB RAM, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Telefoni operon me sistemin operativ Android 6.0 (Marshmallow)

Kapaciteti i baterise 4100 mAh

Fleta e të dhënave

Marka Xiaomi
Garancia 1 vit
Rezolucioni 1080x1920
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Kapaciteti i Baterise 4100 mAh
Madhesia e Ekranit 5.5''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Memoria e Telefonit 64GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë