Xiaomi Redmi S2 3/32GB

26261

Xiaomi

Smartphone i markes Xiaomi modeli Redmi S2

Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.1 (Oreo)

Praktik dhe lehtesisht i perdorshem

Ka ekran me madhesi 5.99". Dy karta sim nano

Memorie e brendshme eshte 32GB dhe RAM 3GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 128GB

Kamera kryesore e telefonit eshte Dual Camera me rezolucion 12MP dhe 5MP dhe kamera selfie eshte 16MP

Kapaciteti i baterise 3080 mAh

Marka Xiaomi
Garancia 1 vit
Rezolucioni 720x1440
Sistemi Operativ Android 8.1 Oreo
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Kamera Kryesore 12MP + 5MP
Kamera Ballore 16 MP
Kapaciteti i Baterise 3080 mAh
Madhesia e Ekranit 5.99''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Memoria e Telefonit 32 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Smartphone i markes Xiaomi modeli Redmi S2

Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.1 (Oreo)

Praktik dhe lehtesisht i perdorshem

Ka ekran me madhesi 5.99". Dy karta sim nano

Memorie e brendshme eshte 32GB dhe RAM 3GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 128GB

Kamera kryesore e telefonit eshte Dual Camera me rezolucion 12MP dhe 5MP dhe kamera selfie eshte 16MP

Kapaciteti i baterise 3080 mAh

Fleta e të dhënave

Marka Xiaomi
Garancia 1 vit
Rezolucioni 720x1440
Sistemi Operativ Android 8.1 Oreo
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Kamera Kryesore 12MP + 5MP
Kamera Ballore 16 MP
Kapaciteti i Baterise 3080 mAh
Madhesia e Ekranit 5.99''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Memoria e Telefonit 32 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë