Smasung S7 Baseus Kase e Gomuar

  KZ0303

  1 290 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Smasung S7 Baseus Kase e Gomuar

  E mbron telefonin tuaj nga gervishjet dhe demtimet qe mund te mare nga goditjet.

  Mbulon te gjithe cepat e telefonit duke siguruar nje mbrojtje te plote.

  Punimi fin te cilin Baseus e sjell te tejdukshem

  • Specifikimet
  • Marka: Baseus
  • Materiali : Gome
  • Modeli i Telefonit: Samsung