Syze per Realitet Virtual Esperanza 3D VR EMV100

  16567

  1 743 Lekë

  2 490 Lekë

  -30%

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze per Realitet Virtual Esperanza 3D VR EMV100

  Syzet te cilat kthejne Smartphonin tuaj ne nje ekran per Realitet Virtual. Ju mund te qendroni ne shtepi dhe te perjetoni Realitetin Virtual direkt nga Telefoni juaj.

  - Universale, te pershtatshme per Smartphone nga 3.5" deri ne 6" (Per cdo lloj sistemi operativ. Android iOS, Windows etj)
  - Shijoni pamje 3D 360° dhe Realitet Virtual
  - Mund t'i perdorni edhe nese mbani syze optike
  - Komode, me shirit te rregullueshem per t'u mbajtur ne koke dhe jastek te vegjel per te mos vrare fytyren

  • Specifikimet
  • Marka: Esperanza