Syze per Realitet Virtual ME2STAR

14395

4 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi


Syzet te cilat kthejne Smartphonin tuaj ne nje ekran per Realitet Virtual. Ju mund te qendroni ne shtepi dhe te perjetoni Realitetin Virtual direkt nga Telefoni juaj.

- Keto syze nuk shkaktojne marrje mendsh apo lodhje sepse lentet jane te perbera prej material te patentuar Japonez i cili nuk demton syte. Redukton me 90% rrezet e demshme dhe shmang efektivisht lodhjen e syve dhe marrjen e mendve. 

- Syzet kane dizajn ergonomik, pra qendrojne shume mire dhe nuk demtojne ose lodhin koken. Rripi i cili vendoset ne koke eshte projektuar qe te sheprndaje peshen ne menyre te barabarte, duke mos shkaktuar dhimbje te qafes.
- Kompatibel me telefona Apple ose Android nga 4" deri 6"