Tablet Asus FonePad 7" 3G Dual SIM

Shëno vlerësimin tënd

Tablet Asus FonePad 7" 3G Dual SIM

Tablet Asus FonePad 7" 3G Dual SIM

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0332

21 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Asus Tablet FE171CG-1A024A
Me 2 karta SIM 3G dhe lidhje Internet WiFi
Ekran IPS 7.0" 1024x600 pixels
Procesori Intel Atom Z2520 1.2GHz Dual Core
Sistem Operativ Android OS, v4.4 KitKat
RAM 1 GB
Memorje e Brendshme 16 GB
Kamera Paresore 5MP
Kamera Dytesore/Selfie 2MP
Bateria 15.2Wh polymer

 • Specifikimet
 • Marka: ASUS
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Permasa e Ekranit (inch): Permasa e Ekranit 7" (inch)
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Dual Core