Tablet ASUS ZenPad 7" 3G

Qendroni ne konakt me boten dhe argetohuni me tabletin ASUS ZenPad 7.0".

Shume i holle dhe i lehte per t'u mbajtur me vete kudo. Procesori Intel® Atom Quad Core™ ben te mundur qe tableti te jete i shpejte ne veprime dhe me performance shume te mire. Shkarkoni aplikacione, luani lojra ose shikoni video ne ekran me madhesi 7" dhe me sistemin intuitiv Android 5.1 Lollipop.

Rezolucion i larte per te shfaqur bukur cdo detaj. Memorje e brendshme qe ka mundeson shkarkimin e aplikacioneve, filmave, foto, muzike e shume materiale te tjera.

Marka Asus
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 1
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 13Wh 8 ore
Permasa 189 x 108 x 9.5 mm
Pesha 275 g
Madhesia e Ekranit 7"
Networking 2G/3G
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 18.9 x 10.8 x 0.84 cm
Memoria e Telefonit 8 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Tablet ASUS ZenPad 7" 3G

Qendroni ne konakt me boten dhe argetohuni me tabletin ASUS ZenPad 7.0".

Shume i holle dhe i lehte per t'u mbajtur me vete kudo. Procesori Intel® Atom Quad Core™ ben te mundur qe tableti te jete i shpejte ne veprime dhe me performance shume te mire. Shkarkoni aplikacione, luani lojra ose shikoni video ne ekran me madhesi 7" dhe me sistemin intuitiv Android 5.1 Lollipop.

Rezolucion i larte per te shfaqur bukur cdo detaj. Memorje e brendshme qe ka mundeson shkarkimin e aplikacioneve, filmave, foto, muzike e shume materiale te tjera.

Fleta e të dhënave

Marka Asus
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 1
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 13Wh 8 ore
Permasa 189 x 108 x 9.5 mm
Pesha 275 g
Madhesia e Ekranit 7"
Networking 2G/3G
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 18.9 x 10.8 x 0.84 cm
Memoria e Telefonit 8 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë