Tablet BE 8" b.Smart 3G me SIM

Shëno vlerësimin tënd

Tablet BE 8" b.Smart 3G me SIM

Tablet BE 8" b.Smart 3G me SIM

 • 1 muaj garanci

MS0133

15 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tablet 8.0" me rezolucion HD 1280 x 720 pixels dhe teknologji ekrani IPS
Me 1 karte SIM 3G dhe me opsion per te bere Telefonata ose Mesazhe
Procesor QuadCore 1.3ghz
Sistem Operativ Android 4.4 kitkat
Memorja e brendshme 16GB
RAM 1GB
Dy kamera: 2MP me flesh dhe VGA
Opsione Shtese:
- Wi-Fi
- GPS
- Radio
Kapaciteti i baterise 3800mAh

 • Specifikimet
 • Marka: Tjeter
 • Garancia: 1 muaj
 • Permasa e Ekranit (inch): 8" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 2 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: VGA
 • Kapaciteti i Baterise: 3800mAh