Tablet eSTAR 3G GRAND 10.1" HD Intel Quad Core me SIM

Shëno vlerësimin tënd

Tablet eSTAR 3G GRAND 10.1" HD Intel Quad Core me SIM

Tablet eSTAR 3G GRAND 10.1" HD Intel Quad Core me SIM

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar
 • Produkt Ekskluziv

Add to wishlist

Tablet eSTAR GRAND HD 10.1" Intel Quad Core 3G Shiko te zmadhuar

AB0036

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tablet eSTAR GRAND HD 10.1" Intel Quad Core 3G
Tableti eSTAR GRAND HD Intel Quad Core do te permbush te gjitha nevojat qe keni dhe do tejkaloi te gjitha pritshmerite tuaja per nje tablet me keto parametra dhe me kete cmim.
Tablet me ekran 10.1" me rezolucion 1024x600 HD.
Mund ti Vnedoset karte SIM 3G dhe te lidheni me internet wireless
Shpejtesia e procesorit do ju thjeshtesoje veprimet e perditeshme, Intel SoFIA 3G-R Quad Core 1.2GHz
Sistem Operativ Android Lollipop 5.1
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme deri ne 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 1GB DDR3
Kamera e mbrapme 2.0MP dhe kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 5000mAh
Opsione shtese:
- Bluetooth Version 4.0
- Nderfaqe Wi-FI IEEE 802.11 b/g/n
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 26.5cm x Gjeresi 16.3cm x 1.02cm
Pesha: 557 gram
Ne paketim perfshihet: Tableti, kabell USB, adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

 • Specifikimet
 • Marka: eStar
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
 • Permasa e Ekranit (inch): 10" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1024x600
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 2 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 0.3 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 5000mAh