Tablet eSTAR 3G Moon 7" HD Intel Quad Core Dual SIM

15226

Tablet eSTAR Moon 7" HD Quad Core me 2 karta SIM 3G

Eshte tableti i duhur per ata qe pelqejne te udhetojne dhe duan te kene me vete nje pajisje qe ti udheheq ne rrugetimin e tyre.
Tablet me ekran 7" me rezolucione 1024x600, teknologjia HD, perfekt per te pare hartat apo cdo gje tjeter qe ju nevojitet.
Lidhja 3G me karte SIM do ju mundesoj te keni internet kudo qe ndodheni. Gjithashtu mund te lidheni dhe me internet WiFi.
Shpejtesia e procesorit do ju thjeshtesoje veprimet e perditeshme, Quad Core 1.3 GHz
Sistem Operativ Android Lollipop 5.1
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme deri ne 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 512MB DDR3
Kamera e mbrapme 2.0MP dhe kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 2500mAh
Opsione shtese:
- Bluetooth 4.0 
- GPS i integruar
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 19cm x Gjeresi 10.8cm x 0.99cm
Pesha: 270 gram

Ne paketim perfshihet: Tableti, Kabell USB dhe adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

Marka eStar
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 8 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 2500mAh
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Tablet eSTAR Moon 7" HD Quad Core me 2 karta SIM 3G

Eshte tableti i duhur per ata qe pelqejne te udhetojne dhe duan te kene me vete nje pajisje qe ti udheheq ne rrugetimin e tyre.
Tablet me ekran 7" me rezolucione 1024x600, teknologjia HD, perfekt per te pare hartat apo cdo gje tjeter qe ju nevojitet.
Lidhja 3G me karte SIM do ju mundesoj te keni internet kudo qe ndodheni. Gjithashtu mund te lidheni dhe me internet WiFi.
Shpejtesia e procesorit do ju thjeshtesoje veprimet e perditeshme, Quad Core 1.3 GHz
Sistem Operativ Android Lollipop 5.1
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme deri ne 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 512MB DDR3
Kamera e mbrapme 2.0MP dhe kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 2500mAh
Opsione shtese:
- Bluetooth 4.0 
- GPS i integruar
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 19cm x Gjeresi 10.8cm x 0.99cm
Pesha: 270 gram

Ne paketim perfshihet: Tableti, Kabell USB dhe adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

Fleta e të dhënave

Marka eStar
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 8 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 2500mAh

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: