Tablet eSTAR WiFi 7" Minions

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar
 • Produkt Ekskluziv

16583

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tablet eSTAR WiFi 7" me personazhet e filmit vizatimor Minions.

Tableti i duhur per femijet tuaj.
- Kushtuar teresisht filmit vizatimor Minions
- Kase mbrojtese e gomuar me personazhet e filmit
- Lojra te instaluara, gati per t'u luajtur nga ju

Lidhje me internet Wireless
Ekrani: 7.0" High Definition me rezolucion 1024x600 pixels
Procesori: All Winner A33 ARM cortex-A7 Quad core 1.2GHz
Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
Grafika: Mali 400 MP2 Dual Core
Memorja e brendshme: 8GB (mund te zgjerohet edhe me 32GB nese i vendosni karte Micro SD)
RAM: 512MB DDR3
Kamera: 1 kamer dytesore/selfie 0.3MP
Bateria: 2700mAh Polimer Litiumi
Portat: Micro USB, 3.5mm jack, porte per karte Micro SD
Permasat: 18.9 x 10.9 x 1 cm
Pesha: 289 gram
Kutia permban: Tabletin, Kase mbrojese gome me personazhet Minions, Karikues (fishe+adaptor), Manual perdorimi, Flete Garancie

 • Specifikimet
 • Marka: eStar, eStar Kids
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
 • Permasa e Ekranit (inch): 7" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1024x600
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: WiFi
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 512 MB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Dual Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: Nuk ka
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 0.3 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 2700mAh