Tablet eSTAR WiFi Easy 7" IPS Quad Core

12301

Eshte tablet i vogel, i lehte ne peshe dhe shume i holle. Por permasat e vogla te ketij tableti s'do te thone asgje, ai eshte nja nga tabletet me te fuqishem.
Pesha vetem 310gram dhe vetem 10mm i trashe, kjo pajisje nuk ju ze shume mvend ne cante dhe mund te mbahet me vete kudo.
Ekrani 7 inch IPS eshte perfekt per te pare foto apo co material tjeter vizual.
Shpejtesia e procesorit do ju thjeshtesoje veprimet e perditeshme, All Winner A33 ARM cortex-A7 Quad core 1.2GHz
Sistem Operativ Android Lollipop 5.1
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme deri ne 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 512MB DDR3
Vetem kamer ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 2700mAh
Opsione shtese:
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 18.9cm x Gjeresi 10.8cm x 1cm
Pesha: 289 gram

Ne paketim perfshihet: Tableti, Kabell USB dhe adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

Marka eStar
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 512 MB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: Nuk ka
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 2700mAh
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Eshte tablet i vogel, i lehte ne peshe dhe shume i holle. Por permasat e vogla te ketij tableti s'do te thone asgje, ai eshte nja nga tabletet me te fuqishem.
Pesha vetem 310gram dhe vetem 10mm i trashe, kjo pajisje nuk ju ze shume mvend ne cante dhe mund te mbahet me vete kudo.
Ekrani 7 inch IPS eshte perfekt per te pare foto apo co material tjeter vizual.
Shpejtesia e procesorit do ju thjeshtesoje veprimet e perditeshme, All Winner A33 ARM cortex-A7 Quad core 1.2GHz
Sistem Operativ Android Lollipop 5.1
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme deri ne 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 512MB DDR3
Vetem kamer ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 2700mAh
Opsione shtese:
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 18.9cm x Gjeresi 10.8cm x 1cm
Pesha: 289 gram

Ne paketim perfshihet: Tableti, Kabell USB dhe adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

Fleta e të dhënave

Marka eStar
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 512 MB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: Nuk ka
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 2700mAh

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: