Tablet eSTAR WiFi GEMINI 8" IPS Intel Quad Core Dual OS

12240

16 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tablet eSTAR GEMINI 8" IPS Intel Quad Core Dual OS
Table me 2 Sisteme Operative, Windows dhe Android
Ju mund te zgjidhni te perdorni 1 sistem apo tjetrin sipas prefernces suaj. Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop dhe Windows 10
Ekran 8.0" me rezolucion 800x1280. Teknologjia IPS Touchcreen ne 5 pika.

Procesor Intel Bay-trail Z3735G Quad core me shpejtesi 1.33GHz

Memorja e Brendshme 32GB (E zgjerueshme edhe me 32 GB te tjera me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 1GB DDR3
Kamera e mbrapme 2.0MP dhe kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 4000mAh
Opsione shtese:
- Nderfaqe Wi-FI IEEE 802.11 b/g/n
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 20.9cm x Gjeresi 12.3cm x 1.06cm
Pesha: 368 gram
Ne paketim perfshihet: Tableti, kabell USB, adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

Marka eStar
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Permasa e Ekranit (inch) 8" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Dual OS (Android-Windows)
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 32 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 1.33GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 4000mAh

Më shumë informacion

Tablet eSTAR GEMINI 8" IPS Intel Quad Core Dual OS
Table me 2 Sisteme Operative, Windows dhe Android
Ju mund te zgjidhni te perdorni 1 sistem apo tjetrin sipas prefernces suaj. Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop dhe Windows 10
Ekran 8.0" me rezolucion 800x1280. Teknologjia IPS Touchcreen ne 5 pika.

Procesor Intel Bay-trail Z3735G Quad core me shpejtesi 1.33GHz

Memorja e Brendshme 32GB (E zgjerueshme edhe me 32 GB te tjera me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 1GB DDR3
Kamera e mbrapme 2.0MP dhe kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 4000mAh
Opsione shtese:
- Nderfaqe Wi-FI IEEE 802.11 b/g/n
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 20.9cm x Gjeresi 12.3cm x 1.06cm
Pesha: 368 gram
Ne paketim perfshihet: Tableti, kabell USB, adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

Fleta e të dhënave

Marka eStar
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Permasa e Ekranit (inch) 8" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Dual OS (Android-Windows)
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 32 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 1.33GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 4000mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: