Tablet eSTAR WiFi GEMINI 8" IPS Quad Core

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar
 • Produkt Ekskluziv

12305

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tablet eSTAR GEMINI 8" IPS Quad Core WiFi
Tablet 8" me sistem Operativ Andorid 5.1 Lollipop

Ekran 8.0" me rezolucion 800x1280. Teknologjia IPS Touchcreen ne 5 pika.
Procesor All Winner A33 ARM cortex-A7 Quad core me shpejtesi 1.2GHz
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme deri ne 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 512MB DDR3
Kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 4000mAh
Opsione shtese:
- Nderfaqe Wi-FI IEEE 802.11 b/g/n
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 20.9cm x Gjeresi 12.3cm x 1.06cm
Pesha: 364 gram
Ne paketim perfshihet: Tableti, kabell USB, adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

 • Specifikimet
 • Marka: eStar
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
 • Permasa e Ekranit (inch): 8" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x800
 • Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
 • Karta SIM: WiFi
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 512 MB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: Nuk ka
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 0.3 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 4000mAh