Tablet eSTAR WiFi GRAND 10.1" HD Quad Core

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar
 • Produkt Ekskluziv
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Tablet eSTAR GRAND HD 10.1" Quad Core WiFi Shiko te zmadhuar

10 890 Lekë

12 990 Lekë

-2 100 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tablet eSTAR GRAND HD 10.1" Quad Core WiFi

Tableti eSTAR GRAND HD Quad Core do te permbush te gjitha nevojat qe keni dhe do tejkaloi te gjitha pritshmerite tuaja per nje tablet me keto parametra dhe me kete cmim. Kase dy ngjyreshe - e zeze ose e kuqe.
Tablet me ekran 10.1" me rezolucion 1024x600 HD.
Lidhja Wireless me internet.
Shpejtesia e procesorit do ju thjeshtesoje veprimet e perditeshme, Rockchip RK3126 ARM Cortex-A7 Quad Core 1.3GHz
Sistem Operativ Android Lollipop 5.1
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme deri ne 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 1GB DDR3
Kamera e mbrapme 2.0MP dhe kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 4000mAh
Opsione shtese:
- Nderfaqe Wi-FI IEEE 802.11 b/g/n
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 25.8cm x Gjeresi 14.9cm x 1cm
Pesha: 510 gram

Ne paketim perfshihet: Tableti, adaptor OTG, adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

 • Specifikimet
 • Marka: eStar
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
 • Permasa e Ekranit (inch): 10" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1024x600
 • Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
 • Karta SIM: WiFi
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 2 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 0.3 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 4000mAh