Tablet eSTAR WiFi Jupiter 10.1" HD Quad Core

12309

Tablet eSTAR Jupiter 10.1" HD Quad Core WiFi
Ky tablet do permbush te gjitha kerkesat qe keni dhe per cmimin qe ka do i tejkaloi pritshmerite tuaja. GPS dhe Bluetooth te integruar.
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop

Lidhje Wireless me Internet
Ekran 10.1" me rezolucion 600x1024. Teknologjia HD Touchcreen ne 5 pika.
Procesor MediaTekMT8127,Quad core Cortex-A7 me shpejtesi 1.3GHz
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme edhe 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 1GB DDR3
Kamera e mbrapme 2.0MP dhe Kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 4000mAh
Opsione shtese:
- GPS
- Bluetooth Version 4.0
- Nderfaqe Wi-FI IEEE 802.11 b/g/n
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 26cm x Gjeresi 14.9cm x .79cm
Pesha: 519 gram
Ne paketim perfshihet: Tableti, kabell USB, adaptor per karikim, adaptor OTG, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

Marka eStar
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Permasa e Ekranit (inch) 10" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 4000mAh
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Tablet eSTAR Jupiter 10.1" HD Quad Core WiFi
Ky tablet do permbush te gjitha kerkesat qe keni dhe per cmimin qe ka do i tejkaloi pritshmerite tuaja. GPS dhe Bluetooth te integruar.
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop

Lidhje Wireless me Internet
Ekran 10.1" me rezolucion 600x1024. Teknologjia HD Touchcreen ne 5 pika.
Procesor MediaTekMT8127,Quad core Cortex-A7 me shpejtesi 1.3GHz
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme edhe 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 1GB DDR3
Kamera e mbrapme 2.0MP dhe Kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 4000mAh
Opsione shtese:
- GPS
- Bluetooth Version 4.0
- Nderfaqe Wi-FI IEEE 802.11 b/g/n
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 26cm x Gjeresi 14.9cm x .79cm
Pesha: 519 gram
Ne paketim perfshihet: Tableti, kabell USB, adaptor per karikim, adaptor OTG, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

Fleta e të dhënave

Marka eStar
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Permasa e Ekranit (inch) 10" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise 4000mAh

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: