Tablet eSTAR WiFi ZOOM 9" HD Quad Core

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar
 • Produkt Ekskluziv

Add to wishlist

Tablet eSTAR Zoom 9" HD Quad Core WiFi Shiko te zmadhuar

AB0040

11 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tablet eSTAR ZOOM 9" HD Quad Core WiFi
Tablet me perfromance te larte me ekran 9 inch. Cilesia shume e mire figures e ben kete tablet perfekt per te luajtur lojra dhe per te lundruar ne internet.
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Ekran 9.0" me rezolucion 600x1024. Teknologjia HD Touchscreen ne 5 pika.
Procesor RockchipRK3126 ARM Cortex-A7 Quad Core me shpejtesi 1.3GHz
Memorja e Brendshme 8GB (E zgjerueshme edhe 32 GB me karte Micro SD (nuk perfshihet))
RAM 1GB DDR3
Kamera e mbrapme 2.0MP dhe Kamera ballore 0.3MP
Kapaciteti i baterise 3500mAh
Opsione shtese:
- Nderfaqe Wi-FI IEEE 802.11 b/g/n
- 1 porte Micro USB
- 1 porte Jack 3.5mm
Permasta e produktit: Gjatesi 23.3cm x Gjeresi 14.7cm x 1.08cm
Pesha: 470 gram
Ne paketim perfshihet: Tableti, kabell USB, adaptor per karikim, manual perdorimi dhe fleta e garancise 1 vjecare.

 • Specifikimet
 • Marka: eStar
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
 • Permasa e Ekranit (inch): 9" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1024x600
 • Sistemi Operativ: Android
 • Karta SIM: WiFi
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 2 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 0.3 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 3500mAh