Tablet Insignia NS-P11W6100 (i perdorur ne kuti)

  BSS0039

  16 990 Lekë

  19 990 Lekë

  -3 000 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Tablet Insignia NS-P11W6100

  Tablet i markes Insignia model NS-P11W6100

  Operon me sistemin Windows 10 dhe platforme hardware

  Ekrani ka nje madhesi 11.6 inch dhe rezolucion 1920 x 1080   

  Ka nje memorie te brendshme prej 32 GB 

  Kamera kryesore 2.0MP ndersa ajo e fokusit 5.0MP

  Mban rreth 12 ore bateri

  Punoni ne cdo kohe ne shtepi apo kudo ndodheni, ose perdoreni per tu argetuar 

  Ka nje tastire portabel qe eshte e perfshire ne set dhe qe e shenderron tabletin tuaj ne nje laptop.

  • Specifikimet
  • Marka: Insignia
  • Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080
  • Sistemi Operativ: Windows 10
  • Karta SIM: WiFi
  • Kapaciteti: 32 GB
  • RAM: RAM 2 GB
  • Procesori CPU: Intel Atom Z3735F
  • Shpejtesia e Procesorit: QuadCore 1.33GHz
  • Kamera Kryesore: 5.0MP
  • Kamera Ballore: 2.0MP
  • Kapaciteti i Baterise: 9000mAh
  • Permasa: 14.1 x 11.4 x 3 inches
  • Madhesia e Ekranit: 11.6 inches
  • Memoria e Telefonit: 32 GB