Tablet Lenovo Idea 7" 3-710F WiFi

15515

12 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Lenovo Tablet Idea 3-710F
Me lidhje Internet WiFi
Ekran 7" IPS 1024x600pix
Procesori Quad-core 1.3 GHz Mediatek
Sistem Operativ Android 5.0 Lollipop
RAM 1 GB
Memorje e Brendshme 8 GB (vend per karte memorje deri 64GB)
Kamera Paresore 2MP
Kamera Dytesore/Selfie 0.3MP
Bateria 3450mAh

Marka Lenovo
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Karta SIM WiFi

Më shumë informacion

Lenovo Tablet Idea 3-710F
Me lidhje Internet WiFi
Ekran 7" IPS 1024x600pix
Procesori Quad-core 1.3 GHz Mediatek
Sistem Operativ Android 5.0 Lollipop
RAM 1 GB
Memorje e Brendshme 8 GB (vend per karte memorje deri 64GB)
Kamera Paresore 2MP
Kamera Dytesore/Selfie 0.3MP
Bateria 3450mAh

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Karta SIM WiFi

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: