Tablet Lenovo Tab 3-710I 7" 3G

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar

SAL0056

15 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tablet Lenovo Tab 3-710I 7" 3G Essential

Modeli Lenovo Tab 3 710I ofron argetim dhe komoditet kudo qe shkoni. Lundroni ne internet Wireless ose internet 3G nepermjet kartes SIM (micro).

Tablet me dizajn modern dhe ekran me madhesi 7" ideal per lojra, internet apo video. Procesor i shpejte Quad Core per performance te larte ne perdorim. Memorje e brendshme 8GB e cila mund te zgjerohet edhe me 32GB te tjera.
Me dy kamera per te fotografuar vendet qe vizitoni apo dhe per biseda ne Skype. Hedhur ne treg ne fillim te vitit 2016 me sistemin operativ Android 5.1 Lollipop.

 • Specifikimet
 • Marka: Lenovo
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): 7" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1024x600
 • Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 2 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: VGA
 • Kapaciteti i Baterise: 3450mAh
 • Pesha: 300 g
 • CPU Procesor: Quad-core 1.3
 • Madhesia e Ekranit: 7"
 • Networking: 2G/3G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS LCD
 • Permasat (cm): 19 x 11.3 x 0.99 cm
 • Memoria e Telefonit: 1GB