Tablet PC Android 7" High Resolution, 2 Karta SIM

20371

9 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tablet Android me ekran me madhesi 7" High Resolution

Me dy karta SIM

Procesor processor : upgrade to Cortex A8 TI OMAP3 OMAP3730 1Ghz

Me kamera kryesore1.3 MP, selfie dhe opsionin flash

Tableti ka vend per karte memorie micro SD

Ka dy porta USB nje mini dhe nje USB 2.0 

Kapaciteti i baterise 3000mAh. Memoria e brendshme 512MB

Sistemi Operativ Android
Karta SIM 2 karta SIM
Madhesia e Ekranit 7"

Më shumë informacion

Tablet Android me ekran me madhesi 7" High Resolution

Me dy karta SIM

Procesor processor : upgrade to Cortex A8 TI OMAP3 OMAP3730 1Ghz

Me kamera kryesore1.3 MP, selfie dhe opsionin flash

Tableti ka vend per karte memorie micro SD

Ka dy porta USB nje mini dhe nje USB 2.0 

Kapaciteti i baterise 3000mAh. Memoria e brendshme 512MB

Fleta e të dhënave

Sistemi Operativ Android
Karta SIM 2 karta SIM
Madhesia e Ekranit 7"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: