Tablet Samsung Galaxy T280, Tab A 2016 7.0

17149

Pune, argetim dhe gjithcka tjeter me tabletin Samsung Galaxy T280. Me nje performance te fuqishme dhe dizajn modern. Shume i holle dhe i lehte per tu mbajtur me vete ne cdo udhetim apo edhe ne perditeshmeri, duke pasur keshtu mundesine te punoni apo lundroni ne internet kudo qe ndodheni.

Ekrani eshte projektuar qe automatikisht te rregulloi nivelin e drites dhe kontrastit bazuar ne vendin ku jeni apo cfare jeni duke pare ne tablet ne menyre qe te shikoni qartesisht gjithcka.

Tableti ka 2 kamera per foto apo video online me madhesi 2 mpx dhe 5 mpx.

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 1.5GB
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 4000mAh
Pesha 283 g
Rezolucioni Kameres 1280x800 pixels
CPU Procesor 1.3 GHz Snapdragon 410 CPU
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Permasat (cm) 186.9 x 108.8 x 8.7 mm
Memoria e Telefonit 8 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Pune, argetim dhe gjithcka tjeter me tabletin Samsung Galaxy T280. Me nje performance te fuqishme dhe dizajn modern. Shume i holle dhe i lehte per tu mbajtur me vete ne cdo udhetim apo edhe ne perditeshmeri, duke pasur keshtu mundesine te punoni apo lundroni ne internet kudo qe ndodheni.

Ekrani eshte projektuar qe automatikisht te rregulloi nivelin e drites dhe kontrastit bazuar ne vendin ku jeni apo cfare jeni duke pare ne tablet ne menyre qe te shikoni qartesisht gjithcka.

Tableti ka 2 kamera per foto apo video online me madhesi 2 mpx dhe 5 mpx.

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 1.5GB
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 4000mAh
Pesha 283 g
Rezolucioni Kameres 1280x800 pixels
CPU Procesor 1.3 GHz Snapdragon 410 CPU
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Permasat (cm) 186.9 x 108.8 x 8.7 mm
Memoria e Telefonit 8 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<