Tablet Samsung Galaxy T285, Tab A 2016 7.0

17155

Tablet Samsung Galaxy T285 eshte ai qe ju duhet per te pasur gjithmone mundesine te luani lojen e preferuar, te punoni apo te lundroni ne internet kudo qe jeni. Shume i lehte dhe i holle per tu mbajtur gjithmone me vete gjate udhetimeve dhe ne perditeshmeri.

Punim fin me kornize te sofistikuar e ben ate shume te rehateshem per tu mbajtur ne dore dhe shume praktik ne perdorim.

Mban pateri per nje kohe te gjate dhe ka madhesi te kameres 5 MP.

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Sistemi Operativ Android OS, v5.1.1 (Lollipop)
Karta SIM Micro-SIM
RAM RAM 1.5GB
Shpejtesia e Procesorit Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 4000 mAh
Pesha 0.64 kg
Teknologjia e Ekranit GSM / HSPA / LTE
Permasat (cm) 186.9 x 108.8 x 8.7 mm
Memoria e Telefonit 8 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Tablet Samsung Galaxy T285 eshte ai qe ju duhet per te pasur gjithmone mundesine te luani lojen e preferuar, te punoni apo te lundroni ne internet kudo qe jeni. Shume i lehte dhe i holle per tu mbajtur gjithmone me vete gjate udhetimeve dhe ne perditeshmeri.

Punim fin me kornize te sofistikuar e ben ate shume te rehateshem per tu mbajtur ne dore dhe shume praktik ne perdorim.

Mban pateri per nje kohe te gjate dhe ka madhesi te kameres 5 MP.

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Sistemi Operativ Android OS, v5.1.1 (Lollipop)
Karta SIM Micro-SIM
RAM RAM 1.5GB
Shpejtesia e Procesorit Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 4000 mAh
Pesha 0.64 kg
Teknologjia e Ekranit GSM / HSPA / LTE
Permasat (cm) 186.9 x 108.8 x 8.7 mm
Memoria e Telefonit 8 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<