Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7" WiFi

16852

16 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7" WiFi T113 ngjyre e bardhe

Modeli Samsung Galaxy Tab 3 me madhesi ekrani 7" ka dicka per te ofruar per te gjithe familjen, femijet apo te rriturit. Me memorje te larte e cila mund te zgjerohet edhe me shume nepermjet kartes Micro SD (e cila nuk perfshihet ne cmim).

Procesor i shpejte Quad Core per performance shume te mire ne perdorimin dhe lundrimin ne internet. Hedhur ne treg ne mesin e vitit 2015  me sistemin operativ intuitiv Android 4.4 KitKat, gjithashtu me opsione shtese te cilat e bejne kete tablet te lehte per t'u perdorur dhe ofron kenaqesi per te gjithe perdoruesit.

Lidhet me internetin nepermjet WiFi gjithashtu dhe Bluetooth V4.0.

Kamera kryesore ju mundeson te shkrepni foto te pastra dhe video.

Bateri me kapacitet per te punuar deri ne 8 ore rresht me Tabletin apo per te degjuar muzike deri ne 4 dite me nje karikim te plote baterie.

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Sistemi Operativ Android 4.4 KitKat
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: Nuk ka
Kapaciteti i Baterise Bateria 3600mAh
Permasa 193.4 x 116.4 x 9.7 mm
Pesha 310 g
Madhesia e Ekranit 7"
Networking WiFi
Teknologjia e Ekranit TFT
Permasat (cm) 19.3 x 11.6 x 0.97 cm

Më shumë informacion

Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7" WiFi T113 ngjyre e bardhe

Modeli Samsung Galaxy Tab 3 me madhesi ekrani 7" ka dicka per te ofruar per te gjithe familjen, femijet apo te rriturit. Me memorje te larte e cila mund te zgjerohet edhe me shume nepermjet kartes Micro SD (e cila nuk perfshihet ne cmim).

Procesor i shpejte Quad Core per performance shume te mire ne perdorimin dhe lundrimin ne internet. Hedhur ne treg ne mesin e vitit 2015  me sistemin operativ intuitiv Android 4.4 KitKat, gjithashtu me opsione shtese te cilat e bejne kete tablet te lehte per t'u perdorur dhe ofron kenaqesi per te gjithe perdoruesit.

Lidhet me internetin nepermjet WiFi gjithashtu dhe Bluetooth V4.0.

Kamera kryesore ju mundeson te shkrepni foto te pastra dhe video.

Bateri me kapacitet per te punuar deri ne 8 ore rresht me Tabletin apo per te degjuar muzike deri ne 4 dite me nje karikim te plote baterie.

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Sistemi Operativ Android 4.4 KitKat
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: Nuk ka
Kapaciteti i Baterise Bateria 3600mAh
Permasa 193.4 x 116.4 x 9.7 mm
Pesha 310 g
Madhesia e Ekranit 7"
Networking WiFi
Teknologjia e Ekranit TFT
Permasat (cm) 19.3 x 11.6 x 0.97 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: