Tablet Samsung Galaxy Tab S2 9.7" 4G LTE

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar

16890

69 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tablet Samsung Galaxy Tab S2 9.7" 4G LTE

Argetim, pune, produktivitet-do te shijoni gjithcka me Tabletin Samsung 9.7" Galaxy Tab S2. Shume i lehte dhe shume i holle eshte shoqeruesi i duhur per cdo udhetim apo dhe ne perditshmeri. Ekran mahnites Super AMOLED.
Ekrani eshte projektuar qe automatikisht te rregulloi nivelin e drites dhe kontrastit bazuar ne vendin ku jeni apo cfare jeni duke pare ne tablet ne menyre qe gjithnje te shikoni qartesisht gjithcka.
Sistemi me i fundit operativ dhe super procesori se bashku mundesojne nje performnce te shkelqyer te tabletit.
Me 2 kamera per foto apo video online.

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 9.7"
 • Rezolucioni: 1536 x 2048 pixels
 • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 32 GB
 • RAM: RAM 3 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Octa Core
 • Shpejtesia e Procesorit: 1.9GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP
 • Kamera Ballore: 2.1MP
 • Kapaciteti i Baterise: 5870 mAh
 • Permasa: 16.9 x 0.6 x 23.7 cm
 • Pesha: 390
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: AMOLED
 • Permasat (cm): 23.7 x 16.9 x 0.56 cm
 • Memoria e Telefonit: 32 GB