Tablet Lenovo Tab 10 X103F + Cover Dhurate

23747

Lenovo

Tablet i markes Lenovo modeli 10X103F

Me madhesi 10.1" dhe rezolucion 1280x800

Procesor Quad Core 1.30GHz, teknnologji ekrani IPS 

Me sistem operimi Android 6.0 OS(Marshmallow)

Punon me bateri me kapacitet 7000 mAH qe mban mbi 10 ore pune me nje full charge

Memorja e telefonit 16GB,1 GB RAM

Kamera kryesore 5MP ndersa front 2MP, AUTOFOCUS

Punon vetem me Wifi.

Tableti vjen bashke me nje Cover DHURATE

Marka Lenovo
Garancia 1 vit
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 7000mAh
CPU Procesor Quad-Core
Madhesia e Ekranit 10.1"
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 16 GB
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Tablet i markes Lenovo modeli 10X103F

Me madhesi 10.1" dhe rezolucion 1280x800

Procesor Quad Core 1.30GHz, teknnologji ekrani IPS 

Me sistem operimi Android 6.0 OS(Marshmallow)

Punon me bateri me kapacitet 7000 mAH qe mban mbi 10 ore pune me nje full charge

Memorja e telefonit 16GB,1 GB RAM

Kamera kryesore 5MP ndersa front 2MP, AUTOFOCUS

Punon vetem me Wifi.

Tableti vjen bashke me nje Cover DHURATE

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 1 vit
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise 7000mAh
CPU Procesor Quad-Core
Madhesia e Ekranit 10.1"
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 16 GB

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: